Hakkımızda

Beka Proje - Güvenin Adresi

Firmamız BEKA PROJE 2005 yılından bu yana mühendislik, taahhüt, satış ve pazarlama alanla­rında başarı ile faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla mühendislik ve taahhüt alanlarında nitelikli bir çizgi oluşturma amacında olan BEKA PROJE çalışmalarında öncelikli olarak iş emniyet kurallarına uymayı, çevreyi korumayı, yüksek iş kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedefler. Sürekli büyüme ve gelişme potansiyeline sahip olan şirketimiz, önce iş güvenliği politikası ile uluslararası yaygın standartlara uyarak yaptığı iş kalitesi, teknolojik makine ve ekipmanlar kulla­narak ulaştığı verim, disiplinli çalışma, sağladığı iş emniyeti, deneyimleri ve ürettiği profesyonel çözümleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma Alanları

Beka Proje - Güvenin Adresi

Boru Montaj İşleri


Endüstriyel tesislerde yerüstü ve yeraltı karbon çeliği,paslanmaz ve alaşımlı boru imalat ve montajı W' ten 60" e kadar her çapta boru montajı ve kaynaklarının yapılması Yangın Sistemleri Plastik, ductile iron pipe ve yivli kelepçe ile yangın suyu hatları imalat ve montajı Yer altı Boru hatlarının Polietilen izole ile kaplanması ve döşenmesi Boru support imalat ve montajı Yüksek basınçlı hatların hava ve hidrostatik test işleri şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Çelik İşleri


Çelik yapılar Çelik çatı imalat ve montajları Platform imalat ve montajları Kedi merdiveni imalat ve montajları Tank üzeri yükselme platformlarının imalatları Ekipman çelik taşıyıcı aksamları Boru köprüleri Çelik baca, baca kanalları, çelik kule imalat ve montajı Endüstriyel fırın imalat ve montajı Tüm Çelik konstrüksiyon işleri uluslar arası standartlar­da imalat ve montajı firmamızca gerçekleştirilmektedir

Ekipman İşleri ve İnşaat İşleri


Her Türlü Endüstriyel İnşaat İşleri Eşanjör montajı Fırın montajı Dram montajı Havalı ve sulu soğutucu montajı Pompa montajı Reaktör montajı Kolon montajı Kompresör montajı Dolum ekipmanları Ölçü aletleri montajı şirketimiz tarafından uluslararası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Bakım Onarım ve Temizlik İşleri


Eşanjör bakımı Fırın bakım Dram bakımı Havalı ve sulu soğutucu bakımı Pompa bakımı Kompresör bakımı Reaktör bakımı Kolon bakımı Tüm endüstriyel ekipman bakım, onarım, test ve temizlik işleri şirketimiz tarafından uluslar arası stan­dartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Tank İmalatı ve Montajı


Dikey silindirik akaryakıt depolama tanklarının imalat ve montajı Yatay silindirik yer altı ve yerüstü depolama tanklarının montajı (Paslanmaz,karbon çeliği vb.) Tüm tank bakım onarım, temizlik ve yenileme işleri Alüminyum yüzer tavan montajı Tanklarla ilgili serpantin, seviye ölçüm, köpük sistemi,yangın sprinkler sistemi,katodik koruma ve benzeri mekanik,elektrik/enstrüman aksesuarlarının temini, imalat ve montajı Dram imalat ve montajı Araç üzeri tanker imalat, montaj ve bakımı şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.


İzolasyon İşleri


Tüm ekipman izolasyonu Vana izolasyonu Geçici çözülebilir yastık izolasyonu Endüstriyel cihazların izolasyonu Ekipman izolasyon üstü bağlantı çemberleri şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Sertifikalar

Beka Proje - Güvenin Adresi

S.E.Ç.

Beka Proje - Güvenin Adresi

Çalışanlarının sağlığı, emniyeti ve çevre bilinci Beka Proje'nin kalite politikasında önemli bir bölüm oluşturuyor. Bu konuda şirket olarak kazaları engellemek, insanlara ve tesislere zarar vermemek ve çevrenin korunması adına her türlü tedbiri alıyoruz. Faaliyet alanlarımızda tehlikeleri önceden belirleyip kaza ya da hasar risklerine karşı önlemler alıyoruz.

Faaliyetlerimizde, ülkemizin doğal kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanmaya ve çevreye zarar verecek, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratacak uygulamalardan kaçınmaya özen gösteriyoruz.

Beka Proje; sağlık, emniyet ve çevre korunması gibi konularda sektörde yer alan diğer firmalar ve sektörün hedef kitlesi olan müşterilerle işbirliğine çok büyük önem vermektedir. Bu konudaki her türlü teklif ve önerileri değerlendiriyoruz.

Beka Proje; sağlık, emniyet ve çevrenin korunması adına alınacak olan her türlü tedbire katkıda bulunmayı bir sorumluluk edinmiş ve bilinçle hareket etmektedir.

İletişim

Beka Proje - Güvenin Adresi

Merkez : Ovacık Mah. Hürriyet Cad. No:26/8 KIRIKKALE

Tel & Fax : 0318 333 11 10

Beka Kırıkkale Rafineri Şantiyesi

Tel & Fax : 0318 266 94 00

Mail : info@bekaproje.com.tr

Beka Kırıkkale OSB Atolyesi

Fabrika : Keskin O.S.B. 3. Sok. No:6 KESKİN/KIRIKKALE

Web : www.bekaproje.com.tr

Mail : fabrika@bekaproje.com.tr

Tel : 0318 233 26 26

Beka İzmir Rafineri Şantiyesi

Mail : izmir@bekaproje.com.tr

Tel : 0232 498 55 55

Online E-Posta İletişim Formu

İletişim Bilgilerimiz

0318 266 94 00
0506 892 80 90
Web: http://www.bekaproje.com.tr/