Hakkımızda

Beka Proje - Güvenin Adresi

Firmamız BEKA PROJE 2005 yılından bu yana mühendislik, taahhüt, satış ve pazarlama alanla­rında başarı ile faaliyet göstermektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla mühendislik ve taahhüt alanlarında nitelikli bir çizgi oluşturma amacında olan BEKA PROJE çalışmalarında öncelikli olarak iş emniyet kurallarına uymayı, çevreyi korumayı, yüksek iş kalitesini ve müşteri memnuniyetini hedefler. Sürekli büyüme ve gelişme potansiyeline sahip olan şirketimiz, önce iş güvenliği politikası ile uluslararası yaygın standartlara uyarak yaptığı iş kalitesi, teknolojik makine ve ekipmanlar kulla­narak ulaştığı verim, disiplinli çalışma, sağladığı iş emniyeti, deneyimleri ve ürettiği profesyonel çözümleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma Alanları

Beka Proje - Güvenin Adresi

Boru Montaj İşleri


Endüstriyel tesislerde yerüstü ve yeraltı karbon çeliği,paslanmaz ve alaşımlı boru imalat ve montajı W' ten 60" e kadar her çapta boru montajı ve kaynaklarının yapılması Yangın Sistemleri Plastik, ductile iron pipe ve yivli kelepçe ile yangın suyu hatları imalat ve montajı Yer altı Boru hatlarının Polietilen izole ile kaplanması ve döşenmesi Boru support imalat ve montajı Yüksek basınçlı hatların hava ve hidrostatik test işleri şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Çelik İşleri


Çelik yapılar Çelik çatı imalat ve montajları Platform imalat ve montajları Kedi merdiveni imalat ve montajları Tank üzeri yükselme platformlarının imalatları Ekipman çelik taşıyıcı aksamları Boru köprüleri Çelik baca, baca kanalları, çelik kule imalat ve montajı Endüstriyel fırın imalat ve montajı Tüm Çelik konstrüksiyon işleri uluslar arası standartlar­da imalat ve montajı firmamızca gerçekleştirilmektedir

Ekipman İşleri ve İnşaat İşleri


Her Türlü Endüstriyel İnşaat İşleri Eşanjör montajı Fırın montajı Dram montajı Havalı ve sulu soğutucu montajı Pompa montajı Reaktör montajı Kolon montajı Kompresör montajı Dolum ekipmanları Ölçü aletleri montajı şirketimiz tarafından uluslararası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Bakım Onarım ve Temizlik İşleri


Eşanjör bakımı Fırın bakım Dram bakımı Havalı ve sulu soğutucu bakımı Pompa bakımı Kompresör bakımı Reaktör bakımı Kolon bakımı Tüm endüstriyel ekipman bakım, onarım, test ve temizlik işleri şirketimiz tarafından uluslar arası stan­dartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Tank İmalatı ve Montajı


Dikey silindirik akaryakıt depolama tanklarının imalat ve montajı Yatay silindirik yer altı ve yerüstü depolama tanklarının montajı (Paslanmaz,karbon çeliği vb.) Tüm tank bakım onarım, temizlik ve yenileme işleri Alüminyum yüzer tavan montajı Tanklarla ilgili serpantin, seviye ölçüm, köpük sistemi,yangın sprinkler sistemi,katodik koruma ve benzeri mekanik,elektrik/enstrüman aksesuarlarının temini, imalat ve montajı Dram imalat ve montajı Araç üzeri tanker imalat, montaj ve bakımı şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.


İzolasyon İşleri


Tüm ekipman izolasyonu Vana izolasyonu Geçici çözülebilir yastık izolasyonu Endüstriyel cihazların izolasyonu Ekipman izolasyon üstü bağlantı çemberleri şirketimiz tarafından uluslar arası standartlarda başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Sertifikalar

Beka Proje - Güvenin Adresi

S.E.Ç.

Beka Proje - Güvenin Adresi

Şirket ve Kalite Politikaları

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde belirleyerek, buna uygun kalite ve hizmet sunmak. Teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini arttırmak. Tedarikçilerimizle birlikte karşılıklı iş birliği ve güven ilkeleri ışığında verimliliğimizi arttırmak. Mevcut ürünlerin dışında yenilikçi ve sürekli geliştirilip yenilenebilen teknolojileri bünyemizde bulundurmak. Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temeli olarak görmek.
Personel motivasyonu için sürekli artan kaliteli çalışma standartları yaratmak. Kaliteyi şirketimiz için ulaşılan ve korunan bir düzey değil yenilenen geliştirilen bir hedef olarak görmek. Kaliteyi şirket geleceğinin güvencesi olarak görmek ve firmanın en değerli kaynağını insan olarak kabul etmek.

Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Beka Proje sunduğu hizmet kalitesi ile sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.
Müşterilerin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerini yerine getiren bir kuruluş olmak.Eğitime, iletişime, etik değerlere önem vererek, çalışanlarımızın Kalite, Çevre ve İş Güvenliği bilincini artırmak, müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek. Uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün/hizmet üreterek, aldığımız projeleri zamanında teslim etmek.İnsana saygılı, kurumsal ve etik anlayış içerisinde, eşitlik ilkesine bağlı, şeffaf ve güven veren, yenilikçi düşünen bir kurum olmak, sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı oluşturarak, çalışan memnuniyetini artırmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Çevre etkilerini ve İş Güvenliği ile ilgili riskleri kontrol altında tutarak performansımızı sürekli iyileştirmek,Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği sistemi standartlarını uygulayarak, mevzuatlara ve yasalara uyarak, sürekli gelişmeye elverişli bir yapıda sistemin uygulanmasını sağlamak.

Uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirilmesini sağlamak kalite politikamızdır.

İletişim

Beka Proje - Güvenin Adresi

Merkez : Yenidoğan Mah. Mimar Sinan Cad. No:19 KAt:3/6 KIRIKKALE

Tel & Fax : 0318 266 94 00

Keskin OSB Fabrika

Fabrika : Keskin O.S.B. 3. Sok. No:6 KESKİN/KIRIKKALE

Web : www.bekaproje.com.tr

Mail : info@bekaproje.com.tr

Tel : 0318 233 26 26

Online E-Posta İletişim Formu

İletişim Bilgilerimiz

0318 266 94 00
0506 892 80 90
Web: http://www.bekaproje.com.tr/